Oficjalny sprzedawca towarów Marki mody online

Kategorie

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

Mamy organise2gether.eu, aby chronić swoją prywatność. Robiąc zakupy i organise2gether.eu użytku, daje jej spółek zależnych organise2gether.eu zgadzasz się z danych osobowych dla innych celów, jak opisano poniżej.

Bezpieczeństwo

Oferujemy bogactwo informacji, które należy zebrać w celu odpowiedzi na Twoje zamówienie i przechowywać informacje na naszej stronie internetowej dla zarejestrowanych użytkowników. Możemy wysłać swoje imię i nazwisko, adres i skontaktować się z osobą trzecią, tak, że produkt jest dostarczany (na przykład, nasza firma kurierska lub usługodawca). Możemy również dzielić się informacjami z naszych oddziałów. Użytkownik ponadto umowa koncesyjna nie korzysta z tych informacji w celu sprzedaży produktów do ciebie, bezpośrednio lub pośrednio. Ale my nie wynająć lub sprzedać, bez Twojej zgody, imię i nazwisko, adres, adres poczty elektronicznej, informacje o kartach kredytowych lub danych osobowych osobom trzecim, chyba że odbywa się to zgodnie z przepisami prawnymi lub dostarczane przez procedur prawnych lub sądowych braku informacji o klienta wymagane. Ogólnie

Przy udostępnianiu informacji osobistych, który jest używany do zbierania danych, aby spełnić nasze zobowiązanie do świadczenia usługi można oczekiwać, wystarczy dostarczyć nam wyjaśnić. Jest to stan dostawy dostawy, które mają być notyfikowane przez telefon / e-mail leczenia obejmować przekazywanie informacji takich jak nowe usługi lub planu marketingowego. W przypadku problemów z realizacji projektu, będziemy używać tych informacji, aby skontaktować się z Tobą. Możemy również zarządzać danymi na stronie, zbieranie płatności, dzięki czemu można następnie wykorzystać udział tej stronie, w miejscu nie znaleźliśmy nadużyć finansowych lub na swojej stronie internetowej o produkcie w związku są i jeśli mamy pytania , Płacisz bezpiecznie przez naszego biznesu bramka płatności jest zarządzany za pośrednictwem tej strony. Będziemy trzymać swoje dane osobowe tak długo, jak to konieczne dla naszej działalności lub tak długo, jak nasze wymagania.

Możemy użyć naszym partnerom marketingowym, reklamowym lub innych celów poza ramy, a nie indywidualne statystyki reklamy nie udostępniać danych osobowych lub statystyczne w formie skróconej. Innymi słowy, nie jesteśmy informacje zakupienia konkretnego produktu, ale możemy powiedzieć, jak wielu klientów zakup towarów i usług. W przypadku zakupu w naszym sklepie za pomocą poczty elektronicznej oraz poprzez naszych funkcji lub programu, lub zapisz się do jednej z naszych biuletynów, czasem przybył specjalistyczne produkty, które chcesz zaktualizować stronę. Możemy również kontaktować się, jeśli próbujesz uzyskać dostęp do jednego z naszych gier lub więcej.

Wskazówki mogą pomóc chronić swoją prywatność w Internecie

Put nikogo, aby włączyć hasło online. Niech dane rozliczeniowe, z wyjątkiem w celu ułatwienia zakupu. Wybierz długość hasła sześć znaków. Utwórz hasło z kombinacji liter i cyfr. Jeśli chcesz, oszustwami online, i nie udostępniać hasła, natychmiast zmień swoje hasło. Można użyć "Moje konto" można wstawiać i edytować informacje użytkownika, aby to zrobić. Po zakończeniu organise2gether.eu, nie opuszczają witrynę. Jedynym sposobem, aby dostać się na miejscu było, aby zamknąć okno.

Powrót
Transport system

społeczeństwo informacyjne

  • Kontakt z nami
  • Mapa strony

      Obsługa klienta

    Copyright www.joyeriagriegos.com Wszelkie prawa zastrzeżone.