Oficjalny sprzedawca towarów Marki mody online

Kategorie

Dostawa i oplaty

7 - dniowy Zwrot:

Przy zamawianiu w stanie uszkodzonym dostarczona, czy nie, można uzyskać leki stosowane w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą, masz takie same warunki i refundacji. Nasz kurier partner podany adres, aby zebrać i wrócić do nas.kosztować powrotem Nasz partner zlecone przez kuriera na adres podany przez klienta do kolekcji. Klienci płacą za zwrotem produktu, ale nie uwzględniają kosztów wysyłki.

Jak zacząć spłacać?

1, w kontakcie z produktem w ciągu 7 dni od jego otrzymania.

2, przed otrzymaniem potwierdzenia, klienci powinni zwrócić produkt.

3, wszystkie produkty w stanie oryginalnym, niezmienionym i zwrócić niewykorzystane.

Przesuń papieru faktura / gwarancja w procesie restytucji pakietu. Jeżeli żaden z powyższych przypadków, zwrot nie będzie przetwarzany

Należy pamiętać, że każdy wniosek w ciągu 7 dni od daty nie przyjmujemy dostawę zamówienia.

Możemy przetwarzać zwrot po otrzymaniu produktu. Produkt nie powinien być stosowany, jeśli oryginalne opakowanie z etykietkami i oryginalnej fakturze lub refundacji nie jest możliwe.

Po zakończeniu procesu refundacja została rozpoczęta, kwota ta zostanie zwrócona bezpośrednio na konto, transakcja lub czekiem (kwota czeku refundacji, tylko z wykorzystaniem posiadaczy kart debetowych / kredytowych wprowadziła takie same typu przypadkach nie umowa nie została wykorzystana).

jeśli klient nie jest kwota anulowanych czeków, a następnie wrócić zostaną wysłane za pośrednictwem kuriera w momencie składania wniosku / dostarczenie adresu klienta. Może to potrwać do 30 dni roboczych.

wymiana

Żałujemy wymianę produktów, niemożliwe jest organise2gether.eu. Jednak klienci mogą wybrać, aby dodać produkt jak powiedział powrotem.

Powrót
Transport system

społeczeństwo informacyjne

  • Kontakt z nami
  • Mapa strony

      Obsługa klienta

    Copyright www.joyeriagriegos.com Wszelkie prawa zastrzeżone.